• Ücretsiz Servis

  Ücretsiz servisimizden yararlanmak için lütfen sipariş hattımızdan bizimle irtibata geçiniz.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Veriğimiz hizmetler ve aldığımız müşteri memnuniyetiyle sizlere sorunsuz ve kaliteli alışverişi garantiliyoruz.

 • Neden Biz?

  Çünkü Yenikent Halı Yıkama Merkezi son sistem ekipmanları ve profesyonel ekibiyle sizlere en kaliteli hizmeti sunar.

 • İstek & Şikayet

  Size daha kaliteli hizmet verebilmemiz için iletişim bölümümüzden istek ve şikayetlerinizi bize bildiriniz.

Yenikent Halı Yıkama Merkezine hoşgeldiniz! Hizmetlerimiz hakkında detay ve fiyat bilgisi almak için mutlaka bizi arayınız.

Fiyatlarımız normal makina halılarında standart, özel üretim halılar için farklılık göstermektedir. Her tür halı (yün halı, makina halısı, şagi halı, nepal halı, el dokuma, çin halısı, iran halıları) yıkamasına ait detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.Müşteri Temsilcimiz ebatlara göre hesaplama konusunda size uygun fiyatlarla yardımcı olacaktır.

Yıkama makinalarımız air wash özellikli ve 1 ad battaniye-yorgan almaktadır. (Sadece sizin yorganınız ve battaniyeniz yıkanır.)

Yenikent koltuk yıkama; koltuklarınızı hijyene kavuşturup, yüzlerini yada koltuklarınızı değiştirmeye gerek duymayacağınız gibi ilk günkü formuna ve temizliğine kavuşturur. Yenikent koltuk yıkama ekipleri tükenmez kalem lekelerini dahil koltuklarınızda oluşan tüm lekeleri titizlikle çıkarır.

Sağlığımız, yaşadığımız ortamın temizliğinden de doğrudan etkilenir. Temizlik işlemleri bilinçli olarak yapılmadığında var olan kirlilik daha geniş yüzeylere yayılabilir. Ancak birçok temizlik firması ve temizlik elemanları dahi, nasıl temizlik yapılması konusunda bilgi sahibi olmayabilirler. Yenikent Halı Yıkama size bu konuda hizmet ve danışmanlık vermeye hazırdır.

Halıfleks temizliği yerinde yapılan bir temizlik uygulamasıdır. Ev yada ofisinizdeki halıfleksler yerinden kaldırılmadığı ve havalandırılamadığı için sağlık açısından periyodik olarak temizlenmesi şarttır! Bu hususta ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımıza güvenebilirsiniz.

Gününüzün büyük bir bölümü ofislerde geçiririz çalışma ortamında temizlik ve hijyen hem ruh sağlığı hem de beden sağlığı için çok önemlidir. Profosyonel temizlik için bizleri güvenle tercih edebilirsiniz, kalitemize güveniyoruz.